Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik sözleşmemiz, hem sitemize üye olan kullanıcıların haklarını hem de firmamızın haklarını karşılıklı olarak hukuk esasına dayalı bir şekilde korumak amaçlı hazırlanmıştır. Aşağıda yazılı bulunan sözleşme, DorakHirdavat.Com üyeliğinden doğan üyelik sözleşmesidir. Sitemize üye olan her kullanıcı aşağıda belirtilen sözleşme kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

1. Taraflar

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme'nin konusu kalipciniz'in sahip olduğu internet sitesi www.DorakHirdavat.Com'dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya DorakHirdavat.Com'da tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. DorakHirdavat.Com üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. İhtilaflerin Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde Bursa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

6. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.