Gizlilik Şartları

Gizlilik Şartları

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz. 

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli.  SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz. 

Kredi Kartı Güvenliği

DorakHirdavat.Com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da yardıma hazır! 

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. DorakHirdavat.Com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. 

SSL Güvenlik Sertifikası

DorakHirdavat.Com, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan SSL (Green Bar: Yeşil  Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, DorakHirdavat.Com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti. 

Güvenliğinizi test edin! Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, adres çubuğunuz firma bilgisiyle birlikte aşağıdaki yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü farklıdır.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir. 

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. 

DorakHirdavat.Com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

DorakHirdavat.Com alanında bu güne kadar edindiğimiz tüm tecrübe ve birikimi siz müşterilerimizle daha fazla paylaşabilmek için kalipciniz.com online alışveriş sitesi kurulmuştur. En başta müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı bir yaşam ilkesi olarak gören kalipciniz olarak diğer en büyük özelliğimiz ucuz fiyat politikası ile hizmet ve fiyat avantajını bir arada toplamak ve tecrübelerimizi siz müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktır.

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

DorakHirdavat.Com alışveriş deneyiminizi en güvenli şekilde yaşamanız için güvenlik Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. DorakHirdavat.Com'da doldurduğunuz tüm formlar SSL teknolojisiyle güvenlik altına alındığından, şahsi bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Adres çubuğunuzun solunda göreceğiniz kilit sembolü bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.

Standart Güvenlik Duvarı

DorakHirdavat.Com sunucuları standart güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır. İletişim yönetimi amaçlı kullanılan bilgisayarlar özellikle bilgileri güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

Gizlilik Politikamız

DorakHirdavat.Com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez! Siz de vermeyin! Bu yüzden DorakHirdavat.Com verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden ödeme yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde DorakHirdavat.Com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin, DorakHirdavat.Com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Gizlilik Politikamız kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığını ayrıntılarıyla anlatır.