Siparişim Ne Zaman Ulaşır?

Siparişim Ne Zaman Ulaşır?

Anlaşmalı olduğumuz firmaların nokta şubeleri depomuzda konumlandırılmış durumda olup siparişleriniz en hızlı çıkışı yapılmak üzere planlanmıştır. Siparişleriniz, siparişi oluşturduğunuz saat dilimine göre aynı gün içerisinde kargoya teslim edilecek şekilde hesaplanır. Stok mevcudiyeti veya aksi bir ekstrem durum olmadıkça sipariş ettiğiniz ürünler aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Stok vb. kaynaklı problemlerde sipariş ettiğiniz ürünleri bir sonraki güne kargolanmak üzere planlayıp, tedarik edip, operasyonu gerçekleştirmekteyiz.

Kargoya teslim edilen ürünler Kargo firmaları tarafından en kısa zamanda tarafınıza teslim edilmek üzere yola çıktıktan sonra, Gönderi Takip Kodları bizim tarafımızdan siparişlerinize girerek tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılmaktadır. Bu sayede kargonuzun her an nerede olduğunu ilgili kargo firmalarının kargo takip servisleri üzerinden takip edebilirsiniz.

Kargoların büyükşehirlere ortalama teslimat süresi 1-2 iş günü arasıdır. Fakat büyükşehir dışında yaşıyor iseniz teslimat süresi bazen hesaplanan ortalama teslimat süresinin dışında olabilmektedir. Bu durum tamamen kargo firmasının yaşadığınız yerdeki şube mevcudiyetine dayanmaktadır.